webináře, autismus, vyšetření dítěte, rozvoj řeči

Kecárna

Potřebujete se poradit ohledně vývoje svého dítěte? Chcete se nás na něco zeptat a zároveň se podělit o své zkušenosti? Kecárna je bezpečný prostor, ve kterém se můžete setkat s odborníky Učení zABAvou.

Naším cílem je poskytnout rodičům a odborníků tipy na vzdělávací materiály, rozvojové aktivity pro děti a zároveň vám dát prostor na vaše otázky. Každý týden pro vás organizujeme online meeting přes Zoom, kde všechno společně probereme. Moc se na vás těšíme.

Po připojení povolte „JOIN AUDIO“.

Kdy:

V pondělí od 19:30 do 20:30 (mimo státní svátky).

Datový zdroj 2

Kde:

Platforma ZOOM:
Meeting ID: 869 1586 1043
Passcode: 799128
Po připojení povolte "JOIN AUDIO"

Poznámka:

Každé poslední pondělí v měsíci probíhá Kecárna v ruštině.

Предлагаем Вaм возможность онлайн обсудить c детским клиническим психологом и поведенческим аналитикoм Дианой Павлюк особенности детей, у которых задерживаются навыки речи или общее развитие, есть подозрение или установлен диагноз аутизм.

Бесплатные консультации на русском языке

последний понедельник каждoго месяца, с 19,30 до 20,30.

Для присоединения нажмите на синюю кнопку

и разрешите приложению Zoom доступ к микрофону (JOIN AUDIO) и камере.

Rychlý kontakt

Zanechte nám zprávu, co nejdříve se vám ozveme.

Mgr. Petra Hrančíková, BCBA

Klinická logopedka, certifikovaná behaviorální analytička

Petra se ve své logopedické praxi věnuje dětem a dospělým s narušenou komunikační schopností. Dříve působila také jako logopedka ve stacionáři a externě jako logopedka v mateřských školách. V roce 2004 ukončila studium jednooborové logopedie na Univerzitě Palackého v Olomouci a v roce 2009 získala atestaci v oboru klinická logopedie. V roce 2021 složila mezinárodní certifikační zkoušku a stala mezinárodně certifikovaným behaviorálním analytikem. Petra je lektorkou našich webinářů.