O nás

trojuhelnik
trojuhelnik
trojuhelnik
trojuhelnik
trojuhelnik
trojuhelnik
trojuhelnik

Naším posláním je pomáhat rodinám, jejichž děti se vyvíjí jiným tempem. Nabízíme vám podporu a dlouhodobé vedení, které vám umožní pochopit potřeby dětí a zároveň je  rozvíjet po všech stránkách.

Vytváříme bezpečný prostor pro všechny aktivní rodiče, kteří chtějí udělat maximum pro rozvoj svého dítěte. Možná vidíte, že něco není v pořádku, ale nejste si jistí, jak začít. Chceme, abyste věděli, že na to nejste sami a že existují moderní a ověřené postupy, jak podpořit vývoj vašich nejmenších.

Můžete se s námi potkat online, každé pondělí v naší Kecárně.

Mgr. Monika Petříková, BCBA

Speciální pedagožka
a certifikovaná behaviorální analytička

Mgr. Diana Pavljuk, BCBA

Dětská klinická psycholožka
a certifikovaná behaviorální analytička

Mgr. et Bc. Veronika Vlčková, BCBA

Pedagožka a certifikovaná
behaviorální analytička

S kým spolupracujeme

Mgr. Petra Hrančíková, BCBA

Klinická logopedka, certifikovaná behaviorální analytička

Mgr. Dita Chapman, BCBA

Psycholožka, certifikovaná
behaviorální analytička

Mgr. Judita Oyaluade, BCBA

Certifikovaná behaviorální analytička a certifikovaná konzultantka spánku

Bc. Kateřina Kursová, RBT

Certifikovana behaviorální technička

Vytvořili jsme jedinečný produkt v podobě výukových karet

Výukové karty představují praktickou vzdělávací pomůcku, se kterou se vaše děti naučí lépe komunikovat. Motivy na kartičky jsme pečlivě vybraly tak, aby byly pro děti zajímavé a běžně se s nimi setkávaly v každodenním životě. Na kartičkách jsou fotky z českého prostředí, což z karet dělá naprostý unikát.

Proč používat naše výukové karty:
Vaše dítě bude lépe rozumět, rozšíří si aktivní slovní zásobu (s kartami se naučí až 111 základních slov), procvičí si třídění slov podle kategorií a v neposlední řadě také zlepší koordinaci rukou a zrakové vnímání. Využívat je můžete doma, ve školce nebo škole, případně v ordinacích logopedů a dalších odborníků.

Blog a články

O ABA také píšeme užitečné články

Rozpoznání raných příznaků autismu je klíčové pro zahájení rané intervence, která má pozitivní vliv na rozvoj dovedností dítěte. Pokud včas podpoříme rozvoj sociálního zájmu, pak bude s...
Pokud se zaregistruje opožděný vývoj dítěte, bude vám doporučeno absolvovat dílčí lékařská vyšetření a diagnostiku u dětského klinického psychologa. Jak se na ni připravit a&n...
S maminkou Marušky jsme se poprvé setkaly v našem Základním kurzu pro rodiny dětí se speciálními potřebami. Marušce byly 3 roky a následkem vrozeného genetického onemocnění mě...

Přihlašte se k našemu newsletteru

Jako první se dozvíte o slevách, novinkách a užitečných článcích

trojuhelnik
trojuhelnik
trojuhelnik
trojuhelnik
trojuhelnik
trojuhelnik

Rychlý kontakt

Zanechte nám zprávu, co nejdříve se vám ozveme.

Mgr. Petra Hrančíková, BCBA

Klinická logopedka, certifikovaná behaviorální analytička

Petra se ve své logopedické praxi věnuje dětem a dospělým s narušenou komunikační schopností. Dříve působila také jako logopedka ve stacionáři a externě jako logopedka v mateřských školách. V roce 2004 ukončila studium jednooborové logopedie na Univerzitě Palackého v Olomouci a v roce 2009 získala atestaci v oboru klinická logopedie. V roce 2021 složila mezinárodní certifikační zkoušku a stala mezinárodně certifikovaným behaviorálním analytikem. Petra je lektorkou našich webinářů.

Mgr. Dita Chapman, BCBA

Psycholožka, certifikovaná behaviorální analytička

Dita studovala v Anglii, kde také pracovala v domácích ABA programech. Nyní se aktivně podílí na profesním vzdělávání odborné veřejnosti v zemích jihovýchodní Asie nebo také v Česku i na Slovensku. Spolupracovala s Masarykovou univerzitou, kde školila budoucí behaviorální analytiky, a nyní vede online kurzy ve spolupráci s dalšími organizacemi. Dita připravila speciálně pro Učení zABAVou webinář zaměřený na děti, které jsou vybíravé v jídle.

Mgr. Judita Oyaluade, BCBA

Certifikovaná behaviorální analytička a certifikovaná konzultantka spánku

Judita studovala obor vychovatelství s volnočasovým a resocializačním zaměřením v ČR. Poté se přesunula do Anglie, kde pracuje jako konzultantka podpory pozitivního chování (PBS) pro dospělé klienty s komplexními potřebami. Kromě toho otevřela také vlastní praxi, kde poskytuje spánkové poradenství pro rodiny a jejich děti a autismem. Judita připravila speciálně pro Učení zABAvou webinář „Aby děti v noci lépe spaly“.

Bc. Kateřina Kursová, RBT

Vystudovala bakalářské studiu jednooborové psychologie na Ostravské univerzitě. Nyní studuje poslední ročník magisterského oboru sociální práce s rodinou.

Od roku 2021 pracuje (pod vedením behaviorální analytičky Veroniky Vlčkové) s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami. V roce 2022 úspěšně složila mezinárodní certifikační zkoušku a stala se certifikovaným behaviorálním technikem. Kateřina nám pomáhá s natáčením instruktážních videí.