Online kurzy

Naše online kurzy založené na aplikované behaviorální analýze (ABA) jsou od toho, aby vám pomohly porozumět vašim nejmenším a zároveň najít vhodné řešení.

Jsou dostupné: Jsou online, dostupné 24/7 a začít můžete kdykoliv a kdekoliv.
Jsou praktické: Nepředáváme jenom teorii, ale u účastníků budujeme dovednosti, které využijete každý den.
Jsou srozumitelné: Nemusíte být odborník, abyste dokázali porozumět principům aplikované behaviorální analýzy (ABA). Všechno vysvětlujeme srozumitelnou formou a ukazujeme na příkladech z běžného života.
Poskytují průběžné vedení: Během kurzu vám poskytneme zpětnou vazbu k videím vaší práce s dítětem. Díky tomu můžete společně dělat ještě větší pokroky.
Jsou velmi efektivní: První výsledky můžete vidět už za několik týdnů. Čím častěji s dítětem budete pracovat, tím rychlejší bude jeho pokrok.

Kurzy jsou rozdělené na 3 úrovně. Pokud se v žádné z nich nenajdete, napište nám a společně najdeme pro vás nejvhodnější řešení.

  • kurz Rozvoj řeči zábavou je pro rodiče nejmenších dětí ve věku od 1 roku až do 6 let, které mají malý zájem o sociální kontakt a společné aktivity. Naučíte se zvýšit motivaci dítěte ke komunikaci a společné hře metodou párování
  • kurz Naučte dítě první slova je pro rodiče dětí, které mají zájem o sociální kontakt, baví je řada společných aktivit, ale zatím neumí vyjádřit slovem/znakem/obrázkem svá přání a potřeby. Naučíte se, jak nastartovat komunikaci dítěte metodou bezchybného učení
  • kurz Zábavné učení u stolu je pro rodiče, jejichž dítě už umí slovem/znakem/obrázkem požádat alespoň o několik oblíbených věcí nebo aktivit. V kurzu získáte dovednosti, jak dítě naučit pojmenovávat předměty a činnosti, na žádost dospělého ukazovat obrázky v knížkách, rozvíjet porozumění řeči, nápodobu pohybu nebo opakování slov. To vše metodou bezchybného učení, vhodnou i pro děti, které neposedí na jednom místě
  • zeptejte se zdravotní pojišťovny, zda vám na nákup přispěje z fondu prevence (zpravidla v nabídce podpory psychologických nebo logopedických služeb pro děti, např. podmínky ZPMV 211 zde; podmínky VOZP 201 zde, podmínky CPZP 205 zde)
  • požádejte o příspěvek nadaci. Poradenství, kterou nadaci oslovit, a pomoc se sepsáním žádosti vám zdarma může poskytnout odborný sociální pracovník (součást služeb rané péče nebo poskytovatelů sociálních služeb, kteří mimo jiné nabízí odborné sociální poradenství pro osoby se zdravotním postižením. Jejich seznam najdete na webu Registr poskytovatelů služeb (mpsv.cz)

V případě, že máte další otázky, napište nám e-mail info@ucenizabavou.cz nebo se zastavte v on-line Kecárně.

Garance vrácení peněz: Pokud zjistíte, že náš kurz není pro vás to pravé, do 15 dnů od koupě nám napište, a my vám bez dalších dotazů vrátíme peníze zpět.

No data was found

Mgr. Petra Hrančíková, BCBA

Klinická logopedka, certifikovaná behaviorální analytička

Petra se ve své logopedické praxi věnuje dětem a dospělým s narušenou komunikační schopností. Dříve působila také jako logopedka ve stacionáři a externě jako logopedka v mateřských školách. V roce 2004 ukončila studium jednooborové logopedie na Univerzitě Palackého v Olomouci a v roce 2009 získala atestaci v oboru klinická logopedie. V roce 2021 složila mezinárodní certifikační zkoušku a stala mezinárodně certifikovaným behaviorálním analytikem. Petra je lektorkou našich webinářů.